Alışveriş Çantam 0 Ürün bulunmaktadır. tamamla

Yardım

I Love Me'nin çalışma sistemiyle ilgili merak ettiğiniz her şeyi "Yardım" sayfasında sizin için derledik. Amacımız, sitemizden hızla ve kolayca alışveriş yapmanızı sağlamak. Bu sayfada pek çok sorunun yanıtını bulabilir, sorununuzun çözümüne en hızlı yoldan ulaşabilirsiniz. 

Alışveriş sürecinde ve sonrasında aklınıza takılan her soruyla ilgili e-posta yoluyla online yardım alabileceğiniz gibi, müşteri hizmetleri temsilcilerimizi de arayabilirsiniz.

Sipariş Verme:

Sitemize üye olduktan sonra dilediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz. Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezine üye olmak için ana sayfamızdaki “Yeni Üye” butonuna tıklamanız yeterli. Üstelik, üyeliğimiz ücretsiz!

Üyelik formunu doldurduktan sonra:

Beğendiğiniz ürünü alışveriş sepetinize ekleyin. “Alışverişe Dön” linkine tıklayaraksatın alma aşamasına gelmeden alışverişe devam edebilirsiniz.

İstediğiniz ürünleri seçtikten sonra “Alışverişi Tamamla” butonuna tıkladığınızda “Sepetim” ekranına gelirsiniz. Burada “Devam Et” butonuna tıklayıp bir sonraki ekrana geçin.

Teslimat ve fatura adresi bilgilerini doldurduktan sonra ödeme ekranına geçin.

Ödeme ekranında kredi kartı bilgilerinizi doğru şekilde girin.

Kredi kartıyla ödeme yapmayacaksanız, bu seçeneğin yanındaki “Havale/EFT” butonuna tıklayın ve açılan ekranda size sunulan bankalardan birini seçip hesap numarasını not edin.

Kredi kartı ya da banka havale bilgilerini doldurduktan sonra “Devam Et” butonuna tıklayıp sipariş onay ekranına geçin.

Eğer taksitlendirme yapacaksanız, sipariş onay ekranındaki taksit seçeneklerinden birini işaretleyin.

Ekranın en altındaki “Siparişi Onayla” butonuna sadece bir defa tıklayıp işlemi onaylayın.

Açılan yeni sayfada size sistem tarafından bir sipariş numarası verilir. Üye girişi yaptıktan sonra ana sayfamızın sağ üst köşesinde göreceğiniz “Sipariş Takibi” sekmesinden siparişinizle ilgili bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz.

I Love Me

500 Internal Server Error

The Response content must be a string or object implementing __toString(), "boolean" given.