Alışveriş Çantam 0 Ürün bulunmaktadır. tamamla

Hakkımızda

Dünyaca Unlu Hollywood Yıldızlarının Birbirinden Sik Kıyafetleri %70’e Varan İndirim Fırsatları ile Sizlerle...

Dünya modasını yakından takip ediyorsanız artık alışveriş için yurt dışına gitmenize gerek yok. Los Angeles denince akla Hollywood yıldızlarının ışıltılı hayatları ve giydikleri pahalı, lüks kıyafetler gelir.

Hollywood yıldızlarının giydiği markaları, en moda aksesuarları bulmak, en azından denemek ve görmek için artık yurt dışında alışveriş planları yapmanıza gerek yok. Seyahatlerinizde dar vakitlere sığdırdığınız ve belki de almak isteyip de alamadığınız birçok şeyi ardınızda bıraktığınız alışverişler, sizin için artık daha keyifli bir hale gelebilir. Örneğin, Paris Hilton'un üzerinde birkaç ay önce görmüş olduğunuz Alexander Wang elbisesi, belki birkaç saat içinde sizin olabilir. Ya da Rihanna ile aynı anda, beğendiğiniz bir Herve Leger elbisesini giyebilirsiniz.

Los Angeles, Chicago, New York ve Londra'da yıldızların alışveriş yaptığı KITSON, CURVE, AMERICAN RAG, SATINE BOUTIQUE, LF STORES, HERVE LEGER, CALIFORNIA DRESS, BEBE, BCBG, ANTROPOLOGIE, CHRISTIAN LOUBOUTIN, ISABEL MARANT, GIVENCHY ve daha birçok CUSTOM MADE tasarım markayı Türkiye'ye sizler için taşıyoruz... Markalarımızı seçerken Hollywood Ünlülerinin tercihlerine öncelik verdik. Bize göre biraz şansla çok para harcamadan yıldızlar gibi görünmek mümkün.

Dünyaca unlu markalara ait sezonun en hit parçalarını büyük sezon indirimi ayrıcalığı ile sizlere sunuyoruz.

Ürünlerimizin Tamamı Yurtdışından Siparişlerinizle getirilmekte olup, ürünlerimizin geliş suresi takribi 14 is günüdür.

Keyifli Alışverişler Dileriz,

 

Saygılarımızla,

Didem Kaplan
BRAND MANAGER

I Love Me

500 Internal Server Error

The Response content must be a string or object implementing __toString(), "boolean" given.